Bezpečnostní zásady

Naše webové stránky a další systémy, které poskytují podporu našim stránkám z hlediska infrastruktury, zabezpečujeme pomocí nezbytných technických opatření proti ztrátě, zničení, přístupu, úpravě nebo šíření vašich údajů neoprávněnými třetími stranami. Díky tomu se při prohlížení našich webových stránek můžete cítit v bezpečí. Ochrana vašeho soukromí je pro nás velmi důležitá. Osobní nebo jiné nezbytné údaje, které jste nám poskytli, budou použity pouze pro zpracování vašich objednávek a pro nezávadný proces provozu. Kromě toho nikdy nebudou smět být použity ke komerčním nebo jiným účelům.

Když nakupujete na naší platformě, souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů a také s našimi obchodními podmínkami. Údaje, které nám sdělíte, budou použity k zajištění a zvýšení spokojenosti zákazníků v záležitostech, jako je potvrzení a sledování vaší objednávky, porovnání informací z hlediska nesrovnalostí a prevence podvodných aktivit.

Certifikát SSL

Zajišťujeme, že s vašimi údaji je zacházeno důvěrně a jsou šifrovány pomocí softwaru zabezpečeného serveru SSL (Secure-Socket Layer). Údaje o vaší objednávce (vaše jméno-příjmení, adresa, informace o kreditní kartě a bankovní údaje) jsou zcela zašifrovány a nemůže je přečíst žádná instituce ani osoba třetí strany. Abyste pochopili tuto skutečnost, je internetová adresa, na kterou přistupujete, označena malou ikonou “zámku” v horní části adresního řádku. Jak se můžete přesvědčit při prohlížení této stránky, webové stránky Deluxerie.cz používají certifikát SSL a bezpečnostní a šifrovací technologii.

Zabezpečení dat

Zavazujeme se, že zabezpečení čísel vašich karet, transakcí a dalších formulářů s osobními údaji bude mezi našimi zákazníky a naší platformou přenášeno bezpečně. Díky bezpečnostní technologii SSL, která slouží k přenosu informací mezi zpracovatelem a serverem, nikdy nedojde k úniku informací k žádné třetí straně.

Dodržování pravidel PCI

Společnost Deluxerie bezpečně hostuje všechny získané údaje u svého poskytovatele hostingu, který splňuje požadavky PCI (Payment Card Industry). Jako zkušená společnost, která neustále vyvíjí a udržuje své technologie na nejnovější úrovni, si uvědomujeme, jak je důležité, aby se zákazník při nakupování online cítil bezpečně. Jsme si také vědomi potřeby bezpečného nakládání s jejich údaji, zejména s informacemi o kreditních kartách. Dodržování standardu PCI slouží k optimalizaci zabezpečení každé kreditní nebo debetní karty při transakci. Jedná se o celosvětově široce uznávaný soubor zásad vyvinutý za účelem ochrany osobních údajů zákazníka a zaručení bezpečnosti při prohlížení a placení. Zabraňuje také zneužití osobních a platebních údajů.